Меню Київ, Шота Руставелі, 11 +380 (44) 235 88 77

Керуючий партнер

Сергій Боярчуков

Спеціалізація: банкрутство та реструктуризація заборгованості, судове вирішення спорів, банківське та фінансове право, корпоративне право, нерухомість та земельне право

Адвокат, арбітражний керуючий, член Асоціації правників України, член Асоціації адвокатів України, член Міжнародної Асоціації адвокатів, голова Ради арбітражних керуючих міста Києва, екс-голова комітету з банкрутства Асоціації адвокатів України, член Європейської Бізнес Асоціації та Американської торговельної палати в Україні.

Сергій Боярчуков закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Свою професійну діяльність пан Боярчуков розпочав на посаді старшого юриста АК «Київенерго», де його невдовзі було призначено директором юридичного департаменту . Пізніше Сергій Боярчуков обіймав посаду голови юридичного департаменту ДП «Енергоринок» , а з часом став директором юридичного департаменту підприємства . Під час роботи в компанії KPMG на посаді старшого спеціаліста Сергій Боярчуков очолював напрямок аудиту оптового ринку електричної енергії.

У 2005 році спільно із Сергієм Алєксєєвим заснував юридичну компанію «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» зі спеціалізацією на питаннях банкрутства та реструктуризації заборгованості, корпоративного управління, судового та арбітражного вирішення спорів. З 2014 року у зв’язку з обранням Сергія Алєксєєва народним депутатом України очолює компанію на позиції керуючого партнера.

Сергій Боярчуков є визнаним експертом у сфері банкрутства та реструктуризації заборгованості, банківського та фінансового права, судового вирішення спорів. Рейтинг «Топ-50 юридичних компаній України» неодноразово називав Сергія Боярчукова одним з провідних юристів у сфері банкрутства, а дослідження «Вибір клієнта: ТОП 100 кращих юристів України» регулярно включає Сергія Боярчукова у перелік 100 кращих юристів України. Міжнародний довідник Legal 500 рекомендує Сергія Боярчукова в галузі судової практики, а міжнародний довідник Ukrainian Law Firms щорічно включає Сергія Боярчукова в свій ТОП-5 практиків в сфері банкрутства, а також називає його одним з кращих юристів із судового вирішення спорів. У 2018 році увійшов до переліку «ТОП-300 кращих менеджерів України», посівши 73 місце.

Нагороди та премії:
«Кращий партнер юридичної компанії», Legal Awards 2017
«Юрист року в сфері банкрутства», Legal Awards 2019