Меню Київ, Шота Руставелі, 11 +380 (44) 235 88 77

Партнер, керівник практики корпоративного права

Володимир Владимиров

Адвокат, член Асоціації правників України

Спеціалізація: Корпоративне право, податкове право, інтелектуальна власність

Вищу освіту отримав у Національній академії прокуратури України. Аспірант, здобувач ступеня доктора філософії в галузі права Київського університету права Національної академії наук України.

Працював у відомих адвокатських об’єднаннях та юридичних компаніях. З 2020 року доєднався до «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» на посаді керівника корпоративної практики. З 2022 року призначений партнером.

Володимир Владимиров є визнаним експертом з податкового та корпоративного права, супроводжує інтереси виробничих, інжинірінгових та будівельних компаній. Має досвід супроводу клієнтів у таких сферах економіки, як нерухомість та будівництво, промисловість, сільське господарство, а також у машинобуівній, металообробній та лісовій промисловості.

Володимир спеціалізується на захисті авторських прав, зокрема у корпоративних конфліктах. Має значний досвід реєстрації торгівельних марок та авторських прав.

Супроводжує низку Pro Bono проєктів компанії, є автором кількох освітніх лекцій з авторського права, які читає як студентам юридичних вузів, так і молодим дизайнерам-початківцям у співпраці з Ukrainian Fashion Week.