Menu 11 Shota Rustaveli street, Kyiv +380 (44) 235 88 77

Litigation

Юристи компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» представляють одну з найбільш досвідчених та успішних команд з вирішення судових спорів.

Юристи фірми – це професіонали з багатим досвідом участі в різних судових провадженнях: у зв’язку з банкрутством та фінансовою реструктуризацією, в спорах з податковими органами, в спорах в галузі нерухомості, корпоративних, інвестиційних, трудових та інших спорах.

Досягнення департаменту судової практики «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» відзначені усіма національними юридичними рейтингами. Так, компанія входить у топ-7 рейтингу визнання у галузі судового вирішення спорів дослідженням «50 провідних юридичних фірм України», а керуючий партнер компанії Сергій Боярчуков входить у топ-6 фахівців у судовій практиці. Міжнародний рейтинг The Legal 500 включає компанію у Tier 3 у галузі.

Судовий департамент «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» має досвід супроводження великих українських та міжнародних банків, рітейлерів, операторів мобільного зв’язку, фармацевтичних компаній, FMCG-компаній. Компанія супроводжує клієнтів у таких сферах економіки, як нерухомість та будівництво, сільське господарство, промисловість, машинобудування тощо.