Меню Київ, Шота Руставелі, 11 +380 (44) 235 88 77

Партнер

Андрій Дацьків

Адвокат, член Асоціації правників України

Спеціалізація: банкрутство, комерційні, банківські, корпоративні, виборчі, земельні спори, спори у сфері містобудування, а також спори, пов’язані із захистом економічної конкуренції, виконавче провадження

У 2009 році закінчив юридичний факультет Національного університету ім. Івана Франка. Розпочав кар’єру юрисконсультом в групі компаній FMCG, де активно займався судово-претензійною роботою та юридичним супроводом поточної діяльності компаній. В подальшому змінив напрямок бізнесу на сферу охорони здоров’я, де спочатку здійснював юридичну підтримку реалізації проекту американського інвестиційного фонду Advent International у сфері IVF (репродуктивні технології) в Україні, а далі долучився до команди юристів юридичної компанії Арцінгер, які надавали юридичні послуги у сфері охорони здоров’я, фармацевтики, виробництва харчових продуктів та торгівлі. Брав активну участь в діяльності робочих груп АСС та ЕВА щодо удосконалення законодавства у сфері охорони здоров’я, фармацевтики, виробництва харчових продуктів, стандартизації і сертифікації тощо.

З 2013 року приєднався до судового департаменту адвокатів компанії Арцінгер, де здійснював захист міжнародного великого бізнесу у судових справах, кримінальних провадженнях, на стадії виконавчого провадження, а також у сфері банкрутства. Активно займався удосконаленням процесуального законодавства та судочинства в рамках робочих груп Національної асоціації банків України, Асоціації правників України, а також долучався до команди адвокатів, які працювали в робочій групі при Президентові України, метою якої було проведення судової реформи в України та приведення судочинства до міжнародних стандартів.

З 2018 року приєднався до команди адвокатів «Алєксєєв, Боярчуков та партнери», де продовжив активність у сферах судового супроводу клієнтів та банкрутства на посаді старшого юриста. З 2022 року призначений партнером.

Андрій Дацьків спеціалізується на судовому врегулюванні комерційних спорів та супроводі справ про банкрутство. За свою професійну кар’єру представляв інтереси великих українських та міжнародних банків, фінансових компаній, забудовників, міжнародних та локальних фармацевтичних компаній, аптечних мереж, та крупного оператора мобільного зв’язку. Крім цього, Андрій Дацьків здійснював захист прав та інтересів в судах чинного Президента України на виборах Президента України у 2019 році, а також залучався до юридичного супроводу виборчої кампанії чинного київського міського голови на місцевих виборах у 2020 році.

З початку збройної агресії РФ Андрій активно надавав правову та гуманітарну допомогу в рамках проектів Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців, які реалізовувались партнером МФОЗНС «Регіон Карпат» NEEKA. Наразі консультує з питань щодо відшкодування шкоди, завданої збройною агресією РФ, в судовому порядку.

Доповідач багатьох профільних конференцій та форумів, автор аналітичних та наукових статей.